Tagastus

 1. Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus veebipoes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

  14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Ümbervahetatav või tagastatav ese ei tohi olla kahjustunud ega kandmisjälgedega, see peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid.

  Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel õigus kaupa tagasi mitte võtta.

  Kauba tagastamiseks tuleb :

  a) saata tagastamisavaldus e-posti aadressile annelen@annelen.ee

  b) saata pakendis kaup koos ostuarve või selle koopiaga hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest aadressile ANNELEN OÜ Saku 13a, 11314 Tallinn

  või

  c) tuua pakendis kaup koos ostuarve või selle koopiaga hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest aadressil ANNELEN OÜ Saku 13a, 11314 Tallinn

  Kauba tagastamise kulud kannab veebipood.

  Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Kaup loetakse tagastatuks, kui see jõuab ANNELEN OÜ lattu asukohaga Saku 13a, 11314 Tallinn, Eesti.

  Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.